מי אנחנו

הרגע הגדול הגיע, מזל טוב!!! ושיהיה בשעה טובה.
מה הלאה? מחפשים להקה לארוע, אבל לא סתם להקה חסידית רגילה… משהו שונה, תזמורת מדליקה, שבאמת תעשה המון שמח ותקפיץ את כולם לרחבת הריקודים עד אובדן חושים, כולל דודה בלומה? (שהיא לא באמת דודה אבל כולם קוראים לה ככה כי היא עשתה עם סבא חיים מילואים באצ”ל)
בקיצור… מצאתם!!
להקת סרוגים היא הרכב איכותי צעיר ומקפיץ בטירוף, שכל מטרתו היא להפוך את האירוע שלכם לאירוע המושלם ביותר.

אז נעים מאוד! שמי ליאור רבינוביץ, בן 35, עו”ד ביום ומוזיקאי בלילה, נשוי ליעל, (שהיא בעצמה שרה ומנגנת על סקסופון וגיטרה), אבא לנועם ו-עוסק במוזיקה מגיל 3 בערך…
אני זמר, קלידן ומנהל את להקת “סרוגים” כבר למעלה מ-13 שנים ועם ניסיון של אלפי חתונות ואירועים.

בבר/בת מצוות אנחנו מופיעים בהרכבים שונים, והכל כמובן בהתאם לבחירתכם, החל מנגן אחד ועד 6 נגנים. חשוב לנו מאד גם לשלב את חתני וכלות השמחה בבחירת השירים והסגנון, בכל זאת, זה ערב שהם חיכו לו הרבה

להקת סרוגים
להקת סרוגים

.

מחפשים גם שילוב של די ג’יי? קיבלתם!! אני עובד גם כדי-ג’יי, (שזה די ייחודי במגזר הסרוג), וכמו כן, אני אנחה את הארוע, אלווה אתכם בבחירת הסגנון המוזיקלי ובבניית הלו”ז.
אם מפריעה לכם מוזיקה מחרישת אוזניים, אז הגעתם ללהקה הנכונה!! אנחנו עובדים עם ציוד ההגברה הכי חדיש ומקצועי שקיים כיום, והכל כדי להבטיח לכם ולאורחים שלכם סאונד איכותי ולא רועש מדי.

אם אתם פחות בקטע של ארוע באולם ויותר בקטע של שבת בר/בת מצווה עם חברים ומשפחה… אנחנו גם מנחים שבתות בר מצוה, אני ואשתי יחד (כן! קראתם נכון), אנחנו משלבים קבלת שבת מוזיקלית לפני שבת, תפילות, טיש ועד הבדלה מוזיקלית והרקדה במוצ”ש.
מעבר לבר/בת מצוות סטנדרטיות, ניתן כמובן להזמין אותנו להפעלות בבתי ספר ובאולפנות, קריוקי, שירה בציבור, מלווה מלכה מוזיקלי, טיש ישראלי ועוד, כי בסופו של דבר- מוזיקה היא המקצועיות שלנו

.

לסיכום, אנחנו פה כדי לעשות לכם חיים קלים יותר, לעזור, לתת רעיונות מנסיונינו ובעיקר לשים את ילדכם במרכז וליצור עבורכם ערב ייחודי ובלתי נשכח.

התקשרו עכשיו כדי לשריין תאריך

שלכם, ליאור